Bezpieczne biuro w czasie pandemii koronawirusa

Biuro dostosowane do ograniczeń epidemiologicznych

Pomagamy w przystosowywaniu biur do nowych wymogów bezpieczeństwa pracy, jakie zaistniały w wyniku pandemii koronawirusa. Tworzymy dedykowane rozwiązania, żeby zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo, jednocześnie utrzymać dotychczasową funkcjonalność biura. Dbamy o to, by nasze projekty były spójne z identyfikacją wizualną firmy i aby wszelkie komunikaty dotyczące nowej organizacji pracy nadmiernie nie ingerowały w dotychczasowy wygląd biura.

Naszym celem jest takie wdrożenie nowych zasad funkcjonowania biura, aby jego użytkownicy nie tylko mieli pełne poczucie bezpieczeństwa, ale by wciąż czuli się w nim dobrze i postrzegali je jako najlepsze miejsce pracy.

Oferujemy m.in.:

Przesłony na biurka i lady recepcyjne

Projekt, produkcja i montaż z różnego rodzaju materiałów transparentnych (m.in. plexi) idealnie dostosowanych do istniejących stanowisk pracy. Oferujemy przesłony samonośne, jak i z mocowaniem stałym, nie pozostawiającym widocznych, trwałych uszkodzeń biurek po demontażu.

Oznakowanie biura

Projekty i druk plakatów informacyjnych, oznakowanie ciągów komunikacyjnych przy użyciu naklejek podłogowych i słupków informacyjnych.

dystans spoleczny w biurze

Filmy, prezentacje i broszury instruktarzowe

Spójne i przyjazne przedstawienie nowych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa pracy w biurze.

Pakiety ochrony indywidualnej

Dedykowane pakiety zawierające środki ochrony indywidualnej, takie jak maseczki  z brandingiem, rękawiczki jednorazowe, środki dezynfekujące dla pracowników powracających do pracy w biurze.

ochrona indywidualna covid
wyslony tla do wideokonferencji

Tła do wideokonferencji

Roll-up’y z brandingiem firmowym, to najprostsza i niezawodna fizyczna forma zabezpieczenia prywatnej przestrzeni domowej pracowników w trakcie wideokonferencji.

To tylko niektóre z obszarów w których możemy Państwu pomóc. Z przyjemnością odwiedzimy Państwa biuro i omówimy różne rozwiązania, które można w nim wdrożyć, tak aby było dobrze dostosowane do nowej rzeczywistości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami